wtorek, 2 maja 2017

Zmian kilka w pokoju młodegoUdało się, dzięki promocjom, prawie skończyłam pokój młodego. Moje skromne oszczędności zainwestowałam w podstawowe wyposażenie ucznia. Chciałoby się napisać małego ucznia ale byłoby to nie do końca prawdą pewnie. Uczeń może i mały, powiedziałabym nawet, że malutki ale samo wyposażenie już takie małe wcale nie jest, a powiem więcej, coś czuję, że młody będzie musiał na poduszkę cztery litery sadzać. Ale się wziął i uparł, i nie chciał żadnego krzesła podwyższanego, ja się też bardzo nie upierałam, i kupiliśmy co następuje: krzesło KASTRUP w JYSKu i biurko TAMHOLT tamże. Krzesło początkowo miało być białe ale w czasie kiedy kupowaliśmy nie było niestety takich w ofercie, a sprzedawca twierdził wręcz, że już nie będzie. Nie miał racji, jak się okazuje ale czarny egzemplarz też dobrze się wpasował. Moje rozterki dotyczące modelu biurka również szybko zostały rozwiane, po tym jak ceny Minko poszły w górę, a w dyskoncie meblowym wręcz przeciwnie, promocja pozwoliła mi zaoszczędzić co nieco. Ponieważ młody nie ma żadnego jeszcze regału ni półek na książki kupiłam mu druciane koszyki na kilka jego ulubionych - w Pepco rzucili. Lampkę jeszcze, pojemników kilka i gotowe będzie.4 komentarze:

ABily pisze...

Widziałam dzisiaj to biurko i wizualnie bardzo mi się spodobało, szukam czegoś podobnego na toaletkę podeszłam i jak to ja zaczęłam dotykać tu i tam i z przykrościa stwierdziłam,że stabilnością nie grzeszy. Mam nadzieję,ze Twoj model jest lepszej jakości.

kopciuszek pisze...

Mojemu egzemplarzowi nic nie można zarzucić. Jesteś pewna, ze to właśnie ten model oglądałaś? Te biurka są dostępne chyba tylko on-line i nie widziałam ich w żadnym sklepie JYSK na ekspozycji.

karmelowa pisze...

Super-bardzo mi się podobaj mebelki w tym stylu!

kopciuszek pisze...

I mi od niedawna, bo zawsze mi było bliżej do retro. Ale tu jakoś skandynawskie wzornictwo pasuje bardziej ☺

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails