wtorek, 15 grudnia 2009

Wyniki konkursu

Wybór nie był łatwy ale po głębszym zastanowieniu się bardzo proszę o przesłanie adresów mailowych następujące osoby trzy:

1. małgosiaart
2. pia gizela
3. paweł

Adresy te zostaną przekazane odpowiednim osobom, w celu nawiązania kontaktu i bezpiecznego przesłania wygranych.

Gratuluję!

P.S. Podobny konkurs trwa również na my shabby chic

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

he he, ale dałam sie nabrać że to naprawdę uczciwy konkurs.

Anonimowy pisze...

ok, nie pomyślałam że każdy może mieć inny gust, jak dla mnie były znacznie fajniejsze. ale konkurs Kopciuszka, Kopciuszek wybiera.

kopciuszek pisze...

Nie wydaje mi się, żeby któreś były ZNACZNIE fajniejsze, raczej podobne wszystkie ;P

kopciuszek pisze...

A swoją drogą, uwielbiam te życzliwe anonimy, ciekawe, że nigdy się nie podpisują te co mądrzejsze. Niby dlaczego konkurs miałby nie być uczciwy? Nie znam żadnej z obdarowanych osób ani osobiście, ani poprzez ich blogi.

Pia Gizela pisze...

A ja szalenie dziękuję! Tym bardziej, że nie liczyłam ani odrobinę na nagrodę. NO i dla mnie to będzie fantastyczny prezent na święta!Ściska świątecznie (jeśli tylko mogę:))

Anonimowy pisze...

WYDAJE MI SIE,ZE MASZ OD DLUZSZEGO CZASU JAKIEGOS ZAZARTEGO WROGA.MYSLE,ZE JEST TO JEDNA I TA SAMA OSOBA,BIORAC POD UWAGE KROTKIE I CIETE KOMENTARZE.ZWYKLA ZAZDROSC,OT CO.TWOJE PRAWO PISAC O CZYM CHCESZ NA BLOGU I NAZYWAC DZIECKO POTOMKA!MALO JEST TAK SKROMNYCH WLASCICIELI BLOGOW JAK TY.NIE EPATUJESZ,NIE STARASZ SIE NIKOMU PRZYPODOBAC.ZYCZE CALEJ WASZEJ TROJECZCE WSZYSTKIEGO,CO NAJLEPSZE,KOPCIUSZKU.IWONA

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails