czwartek, 8 października 2009

Wiejskie szlabany


Swego czasu poszukiwałam ławki stylowej, wiejskiej takiej i niedużej, co by na naszych pięćdziesięciu metrach kwadratowych możliwa była do umieszczenia. Znalazłam idealną i jestem teraz szczęśliwą posiadaczką białego egzemplarza, stojącego dumnie na balkonie. Szukając jednak, natrafiłam na aukcję, na której pewien pan wystawiał stary szlaban. Zrezygnowałam ostatecznie z zakupienia go, bo nie miałam możliwości odnowienia gdziekolwiek bądź. Jednak musiałam do jej sprzedawcy wysłać jakiegoś maila z zapytaniem, bo czasem dostaję od niego wiadomość o innych, nowych ofertach jego w tym temacie. Bardzo mi się spodobały jego wytwory, więc postanowiłam pokazać. Może ktoś akurat poszukuje czegoś do ogrodu, a może ja kiedyś doczekam się swojego i wtedy mi się przypomni, że cosik takiego miałam w swoich archiwach.
A tutaj aukcje tego Pana, zapewniam, że zysku żadnego z tego posta nie mam, a i Pan nie wie, że coś o nim piszę w ogóle.

10 komentarzy:

Elle pisze...

Piękne meble!

Anonimowy pisze...

Coś wymarzonego wręcz- kiedyż będę mieć ten swój ogród... na takie coś....kamila z zakamarka

decomarta pisze...

Dobre serduszko :)
A mnie się bardzo ten kwietnik podoba, bardzo art deco, jest świetny. Ale cena zaporowa....

agni pisze...

gość ma rzeczywiście rzeczy cudne... mieć tylko co z nimi zrobić... :)

kopciuszek pisze...

Mi też kwietnik przypadł do gustu. Ale ja mam teraz inne wydatki :))) I miejsca na niego też niet...

decomarta pisze...

O rany, ja też, Kopciuszku.... Tyle wydatków. Połowa remontu za nami, nie ma kasy na farbę, haha. A tu łóżeczko jeszcze muszę kupić, później wózek....

AgaB pisze...

Nie wiem jak Ci dziękować!! Właśnie czegoś takiego szukam!

Lawenda pisze...

Świetnie, że podałaś link, dziękuję. Pan ma cudowne rzeczy i okazuje się, że mieszkamy niedaleko siebie, co wróży dobrze na przyszłość. Buziaczki dla ciebie, kochana.

czarna pisze...

Piękne mebelki w sam raz do mojego ogródka :) Zapraszam na www.ogrodmarii.blogspot.com Mój blog narazie jest ubogi ale mam nadzieje że będzie wyglądał podobnie do Twojego :)

ewa pisze...

OOOO dobrze że piszesz -facet robi piekne rzeczy!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails