sobota, 17 stycznia 2009

Tajemnice zaklęte w imieniu

Tak wyjątkowo trafnego opisu mojej osoby nie znalazłam jeszcze w żadnym horoskopie :))) Uśmiałam się z chłopem moim do łez.

Aleksandra

i wreszcie wiem dlaczego Ola a nie Ala...

10 komentarzy:

agutek pisze...

Kopciuszku, jestem oczarowana stylem Twojego mieszkania. "Przechadzka" po nim jest przyjemnością. Cieszę się, że takie miejsca można odwiedzać siedząc na własnej sofie. Gratuluję pomysłów i wspaniałego gustu. Pozdrawiam! :)

PS. Podpowiesz, gdzie znaleźć taką osłonkę doniczek jak ta na zdjęciu? :)

kopciuszek pisze...

te osłonki można było kupić kiedyś w Jysku

An z Chatki pisze...

No proszę, ja też nie wiedziałam dlaszego jest takie zdrobnienie od Aleksadry. Mój wójek ma na imię Aleksander, ale wszyscy mówia do niego Alek, Aleksy, chyba żadko kto do niego mówi Olek, ale to tylko dlatego, że on nie lubi tego zdrobnienia :)

monique pisze...

I finally found my way back to the computer Ü.
I want to wish you and your family all the best for 2009.
Have a lovely weekend.

decomarta pisze...

No proszę! Interesuję się historią i onomastyką, ale tego faktu o imieniu Aleksandra nie znałam. Teraz już wiem dlaczego Sienkiewicz nadał takie imię głównej bohaterce kobiecej "Potopu"- władczej i odważnej kobiecie. Dzięki :)

joanna pisze...

:))
Sprawdziłam moje - też cos w tym jest ;))

babibu pisze...

moje też się zgadza:)

Ania. pisze...

Hej.Musze sprawdzic co kryje sie w moim imieniu:-)Oslonka na doniczke fajowa a te twoje stokrotki po prostu swietne.Uwielbiam te kwiatki-takie delikatne i niezwykle ozdobne.Pozdrawiam.Ania

IzaO pisze...

Wyszło na to, że jestem sekutnicą, plotkarą...w pracy zaś szarzeję jeno na końcu drugiego rzędu. Co do ploteczek...wyraźnie muszę się podciągnąć, mam spore zaległości, w pracy- hmmm, tak! muszę wyjść z drugiego rzędu, bo się duszę! A może dać sobie spokój i być po prostu sobą? ;)

Bobe Majse pisze...

Witaj imienniczko :) Mamy to samo imię i podobny gust. Miło tu u Ciebie. Czytam i oglądam, oglądam i czytam. Pozdrawiam, Ola - Bobe Majse

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails