piątek, 3 października 2008

Kreta c.d.Żółwie znaleźliśmy w końcu w nieco mniej turkusowej wodzie :))) Niedziela okazała się być deszczowa (na Krecie pada średnio 25 dni w roku, więc mieliśmy szczęście trafić na jeden z tych kilku dni...) i owocna mimo wszystko, zobaczyliśmy mnóstwo urzekających uliczek w Rethymnonie, niemożliwością było obfotografować je wszystkie, mam wreszcie tylko jedno jedyne zdjęcie i to ze mną w roli głównej...

Czyż nie piękna inspiracja??? Jednak najbardziej inspirująca okazała się wyprawa na Santorini. Wspaniała gra bieli i błękitu, przełamana zielenią i malinowym różem pięknych kwiatów. Nic już więcej nie powiem, po prostu patrzcie...

A na szarym końcu smutny osiołek. Było tam takowych cała osiołkowa stacja! Bo na Santorini jest więcej wina niż wody, więcej kapliczek niż domów i więcej osiołków niż ludzi!!!

7 komentarzy:

ivon777 pisze...

Witaj piękny kopciuszku. - jak miło Cię widzieć wśród tak urzekających krajobrazów. Niezwykłe miejsca i zjawiskowe kompozycje natury, architektury i życia - jednym słowem. Iście rajskiego życia. Życzę Wam jeszcze wielu tak pięknych podróży. Gratuluję znakomitych zdjęć - świetnie kadrujesz !
pozdr.

festoon pisze...

A ja powiem:mamma mia;) jak tam pięknie!
Masz ładne pantofelki Kopciuszku:)

Something White pisze...

Beautiful pictures of Greece!! I discovered your blog some time ago and I do like your home and style. Sometimes I´m just a silent reader and admirer, but I just wanted to let you know that I came here and that I´ll be back.
Greetings from Belgium, Marjolijn

I added your link to www.lifestyle.pimpstart.nl (my bloglists are getting too long! :) )

aagaa pisze...

Jak w bajce....

kopciuszek pisze...

Something white, I discovered your blog just yesterday and I am impressed by photos of your home! And your list of inspiration bloggs is amazing!
Dziewczęta dziękuję za miłe komplementa :)))

Inspiracje... Dekoracje... Wariacje... pisze...

Pięknie i piękne zdjęcia :))) Tak tam być, teraz, gdy u nas brzydko i deszczowo.
Pozdrawiam

szmatki,łatki...i dodatki pisze...

Wieeeeedziałam ,że masz asa w rękawie , wszystkie odcienie błękitu i niebieskiego -kocham te kolory.
Osiołek jak z bajki o Alibabie , lampion fajny można powiedzieć całoroczny-masz miłe wspomnienia na całą zimę-Irena

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails