środa, 6 sierpnia 2008

Muzycznie

Postanowiłam wypełnić naszą przestrzeń dźwiękiem. Nie wiem jak ja mogłam do tej pory żyć bez radio - odbiornika. W prezentowanym modelu zakochałam się od pierwszego wejrzenia parę miesięcy temu. Niestety jest dość drogi, więc nie mogłam go kupić. Dziś zadziałała perswazja reklamy, magiczne 30x0% :))) 10 rat bez żadnych żadniusieńkich opłat i mam moje kochanie na półeczce i mogę słuchać sobie audycji radiowych i jakąś płytkę zarzucić też! Hurra!

12 komentarzy:

Kama pisze...

Ten radio odbiornik to taki w klimacie jest muszę powiedzieć. Mam pytanie to coś co wygląda nieco jak archaik to nowość stylizowana czy mi się wydaje? Gdzie kupiłaś?

Kama pisze...

Bardzo mi się podoba dodam oczywiście- słuchanie radia świetna sprawa, sama też jako takiego radia nie mam,a ten egzemplarz ma jeszcze w sobie to coś:)

Anonimowy pisze...

kopciuszku gdzieeeeeeeeeee ?!?!?!?!? ;-))))))))))))))))))0

Pasjonatka pisze...

Kopciuszku, jest po prostu absolutnie, całkowicie, bezwzględnie, totalnie piękne! :) W sam raz do słuchania Tok fm ;)

kopciuszek pisze...

najtańsze (700zł) są w RTV Euro AGD, można tam też na raty bez kosztów zakupić. Słucha się świetnie, jest odtwarzacz CD, który odczytuje też MP3 z płyt i z wejścia USB, jak dla mnie rewelka, miejsca dużo nie zajmuje, brzmienie jak na mój słaby słuch jest OK i jak wygląda!!! Firma Teac.

festoon pisze...

Fajowski;)jest ten hi-fi set
Też bym sobie taki sprawiła,ale mój mąż za bardzo kocha swego Technicsa,no i kino domowe też odtwarza muzykę,więc nie mam pretekstu do zakupu nowego sprzętu;(

anne pisze...

piękne :))
szkoda, że moje chłopie to uznaje tylko markowy sprzęt z iluś tam ścieżkami i innymi pierdołami, nie zważając na efekt estetyczny.... bo osobiście chętnie bym przygarnęła :)))

Anonimowy pisze...

witam :) ja mam pytanie z całkiem innej beczki. Oglądałam Twoje mieszkanie na Forum WM, teraz tutaj. Niezmiennie mnie zachwyca Twoje mieszkanko:) od wczoraj jestem posiadaczką własnych czterech kątów, które w pierwszej kolejności postanowiłam pomalować na biało. Twoja biel na ścianach jest właśnie taka- jak chcę...możesz zdradzić jaka to farba? :)) może jakaś specjalna technika nakładania? będę wdzięczna za podpowiedź ;)))

kopciuszek pisze...

zwykła najzwyklejsza biała farba Duluxa

Anonimowy pisze...

ale pewnie jacyś fachowcy Ci nakładali te "zwykłą" farbę???

kopciuszek pisze...

chłop mój :))) na cianach jest tylko tynk maszynowy zupełnie niegładki, pełno nierówności i ściany są ogólnie beznadziejne.

joanna.ka pisze...

Radio wygląda jak zabaweczka, śliczne :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails