czwartek, 26 czerwca 2008

Wspomnienia z dzieciństwa


Odpoczynek na balkonie dziś mi się należy, tym razem przy lekturze mało do mojego wieku adekwatnej... Kupiłam trzy lata temu na urodziny mojemu, wtedy jeszcze niemężowi, wszystkie 20 sztuk komiksów z przygodami Kajka i Kokosza. Miło mnie wtedy zaskoczył pracownik Empiku oznajmiając przy kasie, że co trzeci komiks będzie gratis, dzięki czemu zaoszczędziłam całą stówkę płacąc tylko za 14 części! Mój luby był wtedy chory na katar i przez tydzień leżał w łóżku, ucieszył się więc bardzo z tego prezentu.
A teraz, po trzech latach, ja zajrzałam do magicznego pudełka pełnego bohaterów z dzieciństwa, których przygody przeżywałam rokrocznie w deszczowe dni wakacyjne spędzane u babci na wsi...

3 komentarze:

babibu pisze...

czytam zawsze i siedzę cicho ale pomyślałam,że ci "pomogę" z tymi pojemniczkami na przyprawy,o których pisałaś ostatnio-podobne szklane kwadratowe z drewnianymi "zatyczkami" widziałam dzisiaj w tesco(4szt.ok 16zł)-drewniane części są co prawda płaskie a nie zaokrąglone ale może by pasowały:)
pozdrawiam babi

kopciuszek pisze...

Dzięki babibu, ale już parasolka wcześniej pod postem pojemnikowym dała namiary na sklep internetowy, w którym można kupić dokładnie takie same.

babibu pisze...

wybacz nie czytałam komentarzy:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails