piątek, 6 czerwca 2008

Kącik florystyczny

Coś tam urosło... trochę potargane te moje kwieciska. Pelargonie chciałam stojące i nie wiedzieć czemu, w sklepie chwyciłam płożące. Toteż takie czupiradło rośnie w tej donicy. Bakopa przyrasta opornie, zaczynam mieć wątpliwości czy w ogóle się przyjmie toto...


Siedziska też kwieciste mam! Ciocia moja nabyła w lumpeksie (teraz to się tak ładnie nazywa second-handem) starą zasłonę, pocięła na kawałki, pozszywała, gdzie trzeba i wyszło kilka poszewek. Mi się dwie dostały.

10 komentarzy:

Keri pisze...

Super, że masz mozliwość stworzenia takiego kącika, u mnie niestety po wszelkich próbach hodowli kwiatów na balkonie - albo gołębie zaczynają mi się na balkon sprowadzać albo wiatr niszczy całą roślinność, no cóż, takie są skutki mieszkania wysoko ;(
A jeśli chodzi o poduchę to jest urocza, sama ostatnio nabyłam różne materiały w s.h i będę szyła woreczki ;))) to naprawdę super patent !

Królewna pisze...

Lumpeksy (ja jednak obstaje przy tej nazwie ;)) to istna kopalnia tkanin :)

Anonimowy pisze...

Piękne kwiatki i poduszki. Tylko proszę Cię (bez urazy) pisz poprawnie datę - jest dziś 6 czerwca a nie czerwiec. Mieszkanie masz perfekcyjne (serio) to i zapis powinien być poprawny. Wiem, że pod moim tekstem też wyświetli się źle, ale chyba na swoim blogu masz dostęp do zmian, bo na innych blogach jest czasami prawidłowo. Z pośpiechu piszę bez zalogowania. Pozdrawiam serdecznie :)))

kopciuszek pisze...

Wiem, że jest 6 czerwca, niestety nie da się tego zmienić, próbowałam już na samym początku, przy zakładaniu bloga, bo też mnie to irytuje.

Królewna pisze...

Jeżeli mogę się wtrącić co do daty - to już tak jest automatycznie moim zdaniem. Podobnie jak "1 Komentarzy"...

Anonimowy pisze...

też się wtrącę - istotnie tak jest automatycznie - to platforma blogowa powstała na bazie anglojęzycznej, gdzie nie ma odmian :)
A bakopa z pelargoniami komponuje się całkiem ładnie - nie martw się Kopciuszku :)

Gorgolcia pisze...

Takie male pytanko mam, bo sklerotyk ze mnie ostatnio straszny. Kiedy w kioskach bedzie taka fajna gazetka z takim fajnym mieszkaniem?:)

Keri pisze...

No ja się nastawiam na poniedziałek, ale może Kopciuszek niech się wypowie, bo się mogę mylić ;)))

Keri pisze...

No ja się nastawiam na poniedziałek, ale może Kopciuszek niech się wypowie, bo się mogę mylić ;)))

kopciuszek pisze...

Gazetka ma być 12 czerwca czyli w czwartek dopiero. Mam nadzieję, że tym razem już pooglądamy :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails