niedziela, 18 maja 2008

Kawałek balkonu

Jest i efekt moich nasadzeń, wiecznie zielona beczka. Z jednego boku żywotnika piąć się będzie trzmielina (jak troszkę podrośnie), z drugiego - bluszcz (jeżeli mu tam dobrze będzie, bo to odmiana domowa raczej), a po środku to coś iglaste, jałowiec.


Na pozostałe owoce moich wczorajszych poczynań musimy poczekać, aż się te stwory rozrosną, dopiero wtedy efekt pożądany zaobserwujemy, teraz to tylko kilka sterczących kikutów, uroczych ale jednak kikutów.

Podłogę na balkonie by się przydało wreszcie zrobić, ciągle jednak mam pewne wątpliwości... Drewniana byłaby piękna, ale zbyt trudna w utrzymaniu na takim balkonie, więc chyba jednak płytki. Ale zwykłe płytki??? Mam możliwość zdobycia od cioci, która wymienia stare podłogi, takich oto niebanalnych płytek (fotka pożyczona od Vespry z forum GW), niestety tamte nie są w tak dobrym stanie, jak te ze zdjęcia. Myślicie, że nadawałyby się na balkon w bloku???


Bo ja tak sobie myślę, że chyba te stare byłyby akuratne, dzięki nim balkon nabierze akurat takiego charakteru, o jaki mnie się rozchodzi... I uratuję kawałek pięknej podłogi...

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Te płytki są cudne i niebanalne, ale na balkon powinny być mrozoodporne. Czy takie są? Pozdrawiam

Bernadetta pisze...

Balkon na pewno zyskałby charakter , byłoby slicznie , tylko zastanawiam się jak takie płytki zachowają się podczas zimy.
Beczka wygląda świetnie :)

kopciuszek pisze...

Mrozoodporne to nie wiem czy są... :(

mama_duszka pisze...

Od pewnego czasu obserwuję kopciuszkowe fotki na fotoforum, teraz jestem zafascynowana ciepłem bijącym z tego bloga. Pocieszam, pozdrawiam, kobieca siła walki wróci z pewnością. Kopciuszkowa fanka:-)))

Bernadetta pisze...

Kopciuszku , a może chciałabyś się gdzies na chwilke wyrwać ? Wiemy o naszych sytuacjach , więc nie musiałybyśmy szczerzyć zębów i silić się na uprzejmości ;)Myślę ze tematów do rozmów nam by nie zabrakło.Więc , jeśli miałabyś ochotę na wypad za miasto (w okolice Swarzędza), małego grilla itp. to zapraszam .Mogę cię obdarować szczepkami ziół :)
Jesli się zdecydujesz to napisz na maila widocznego w moim profilu na bloggerze.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails